top of page

SİLİKON KALIP MAKİNE İMALATI

MAKO ( magneti marelli ) firması ar-ge çalışmaları ve İTÜ - TRİDİ ATÖLYE firması ile yaptığımız çalışmalar.

SİLİKON KALIP MAKİNE İMALATI

Örnek Uygulamalar

MAKO ( magneti marelli ) firması ar-ge çalışmaları;

Vacuum Casting ( silikon kalıp makine imalatı ) Mako ( magneti marelli ) firması arge çalışmalarını geliştirmek için 2015 tarihinde firmamızla irtibata geçti. Yaptığımız incelemeler ve görüşmeler neticesinde Ar-Ge çalışmalarını hızlandıracak, tasarımların gerçek görünümünü görerek daha hızlı ilerleyebilecekleri bir adet silikon kalıp makinasını ürettik, yapılan testler ve çalışmalar neticesinde başarılı bir iş gerçekleştirdik, bunula birlikte kullanacak personeli eğitip makineyi hizmete soktuk.

İTÜ - Tiridi Firması Ortak Proje

İTÜ - TRİDİ ATÖLYE firmasında;

2018 tarihinde İTÜ - TRİDİ ATÖLYE firmasında ürün geliştirme bölümü ile ortak bir çalışma gerçekleştirdik. Arge birimi için yapılan çalışmaların gerçek boyutta görünümü ve kullanım ergonomisini ölçümlemek adına bir adet silikon kalıp makinası yaptık. Yapılan çalışmalar ve testler neticesinde başarılı bir çalışma gerçekleştirdik, makineyi kullanacak personeli eğitip hizmete soktuk.

3D Baskı Teknolojileri Proje Uygulaması

Silikon Kalıplama Proje Uygulaması

RİM Kalıplama Proje Uygulaması

Ardıl İşlemler Proje Uygulaması

Örnek Proje  Uygulamalarımız

Hızlı imalat teknolojileri alanında sunduğumuz çözümler ve geçmişte başarıyla sonuçlandırdığımız örnek proje uygularımıza göz atmak için Projelerimiz sayafamızı ziyaret ediniz.

Sayfaya Git
bottom of page